اصطلاح تحقیق و توسعه، همچنین تحقیق و توسعه فنی یا تحقیق و توسعه فناورانه، عبارت است از رشته فعالیت‌های مشخصی در یک کسب و کار. بنا به تعریف سازمان همکاری اقتصادی و توسعه، تحقیق و توسعه به کار خلاقانه‌ای گفته می‌شود که به‌طور سیستماتیک انجام می‌شود تا به دانش موجود بیفزاید و این دانش را برای ابداع کاربردهای تازه به‌کارببرد. دسته‌بندی فعالیت‌های تحقیق و توسعه از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است، اما در مجموع شامل دو مدل اصلی می‌شود. در یک مدل، وظیفه اصلی یک گروه تحقیق و توسعه، توسعه و دستیابی به محصول جدید است؛ در مدل دیگر، وظیفه اصلی گروه تحقیق و توسعه عبارت است از، ساخت و کشف دانش نوین پیرامون عناوین علمی و فناورانه به منظور توسعه‌ی محصولات، پروسه‌ها و خدمات ارزشمند و جدید. در اکثر فعالیت‌های یک شرکت بازدهی سریع سود یا بهبود سریع در عملکردها، با هدف تسریع در بازگشت سرمایه‌گذاری معمولاً مورد انتظار است، اما این موارد درباره‌ی هیچ‌کدام از مدل‌های ذکر شده از تحقیق و توسعه، صدق نمی‌کنند. عموماً مهندسین، کادر پرسنلی در مدل اول تحقیق و توسعه را تشکیل می‌دهند، در حالی که در مدل دوم تحقیق و توسعه، غالباً دانشمندان صنعتی مشغول به فعالیت می‌شوند. فعالیت‌های تحقیق و توسعه توسط شرکت‌های خصوصی یا موسسات و شرکت‌های دولتی انجام می‌پذیرند.

در همین راستا شرکت دانش‌بنیان زیست ایده‌آل گستر تمام تلاش خود را می‌کند که همیشه جزو پیشروان زمینه تخصصی خود باشد و با طرح‌های نوآورانه و مورد تایید استاندارهای بروز دنیا دست به افتخار آفرینی‌های بیشتر برای کشور عزیزمان ایران بزند.

به همین دلیل اگر سازمان شما به هرگونه مواد شیمیایی و وسایل آزمایشگاهی High Tech نیاز دارد از طریق شماره تماس‌های زیر با تیم ما در میان بگذارید و پروژه شما در گروه تحقیق و توسعه شرکت زیست ایده‌آل گستر بررسی می‌شود و محصول درخواستی شما پس از ساخت با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 شماره تماس:

دکتر آذریان (مدیر اجرایی): ۰۹۱۸۳۱۱۷۷۵۷