مواد شیمیایی آزمایشگاهی از مهم‌ترین محصولات و لوازم آزمایشگاهی مورد نیاز برای هر آزمایشگاهی به شمار می‌آید. مواد شیمیایی آزمایشگاهی در انواع آزمایشگاه‌ها به عنوان یکی از اصلی‌ترین مواد مورد استفاده به حساب می‌آیند. به طور کلی می‌توان گفت که تمام وسایل و دستگاه‌های آزمایشگاهی معمولا برای آنالیز و تجزیه تحلیل اجزای سازنده یک ماده شیمیایی خاص با عناصر معلوم و مشخص به کار می‌روند.

با کیفیت بودن مواد شیمیایی آزمایشگاهی یک امر بسیار مهم در آزمایش‌ها می‌باشد زیرا باتوجه به جنس محصول نتایج هر آزمایشی ممکن است تغییر کند. تولید انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی در شرکت دانش‌بنیان زیست ایده‌آل گستر انجام می‌شود.

این مواد مناسب آزمایشگاه‌های تخصصی، دانشگاه‌ها، داروسازی‌ها، صنایع و مراکز تحقیقاتی می‌باشد و برای هر کدام از این‌ها به صورت مجزا ساخته می‌شود. کاربردهای مواد شیمیایی آزمایشگاهی در آزمایشگاه‌های تشخیص طبی، کنترل کیفی و استاندارد، تولید واکسن و سرم، محیط زیست و منابع طبیعی، صنایع پتروشیمی و پالایشگاه، تولیدات آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی، صنایع چسب و رنگ رزین، علوم آزمایشگاهی که شامل (سم شناسی، کالبد شکافی، قارچ شناسی، انگل شناسی و ژنتیک می‌باشد. نیروگاه های حرارتی برق، آب و فاضلاب، امور دام و طیور، گیاه شناسی و گیاه پزشکی، پروژه‌های دانشگاهی، صنایع کاشی و سرامیک، صنایع دارو و داروسازی و… می‌باشد.

لیست انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی:

برای ثبت سفارش خود و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید:

دکتر آذریان (مدیر اجرایی): ۰۹۱۸۳۱۱۷۷۵۷